Cars

Cars 3.1.0

Zygzak McQueen i inne Auta w grze na telefon Java

Cars to darmowa gra wyścigowa na telefony Java. Jej bohaterami są samochodziki, znane z filmu Auta (z angielskiego "Cars"). Jeśli jesteś fanem wyścigów na komórki Java (Nokia, Sony-Ericsson, Samsung i inne) i jednocześnie lubisz film Auta, to ta gra jest idealna dla Ciebie do pobrania. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Gratka dla fanów wyścigów Java i filmu Auta
  • Zygzak McQueen i inni bohaterowie filmu Auta
  • Różnorodne misje

Wady

  • Do wypełnienia misji musimy zrozumieć teks po angielsku

Dobry
7

Cars to darmowa gra wyścigowa na telefony Java. Jej bohaterami są samochodziki, znane z filmu Auta (z angielskiego "Cars"). Jeśli jesteś fanem wyścigów na komórki Java (Nokia, Sony-Ericsson, Samsung i inne) i jednocześnie lubisz film Auta, to ta gra jest idealna dla Ciebie do pobrania.

Głównym bohaterem filmu Auta i tej gry Java jest Zygzak McQueen (czytaj "makłin"). Sympatyczny czerwony samochodzik ma do wykonania wiele misji. Może to być wygrywanie konkretnych wyścigów, eksplorowanie terenu, czy zbieranie odpowiednich obiektów. Dzięki takiej konstrukcji gry trudno się nudzić. Jedyna trudność polega na tym, że gra jest po angielsku i nie zawsze jest łatwo zrozumieć o co w danej misji chodzi. Od czego jest jednak Google Tłumacz? Gra w Auta może być też dobrą okazją do nauki angielskiego, szczególnie dla młodszych graczy.

Sterowanie w grze Cars jest bardzo proste. Do sterowania używamy klawiszy kierunkowych, lub klawiszy numerycznych 2, 4, 6 i 8. Gra Auta wymaga połączenia z Internetem. Jeśli nie mamy wykupionego pakietu transmisji danych może to być bolesne dla naszego portfela.

Gra Cars nie posiada zaawansowanej grafiki, ale dzięki temu działa nawet na starszych telefonach. Dla fanów filmu Auta, a w szczególności Zygzaka McQueena oraz gier wyścigowych Java to ciekawa gra warta pobrania.